Het heeft even geduurd maar we zijn weer terug met een nieuwe Jimmy van de week!
Na flink beraad zijn we er met zijn allen uit, het is Jesse!

Jesse is 20 jaar oud en woont in Heerenveen. Hij studeert Communcation en Multimediadesign aan de Hanze in Groningen. Jesse is in februari gestart met zijn stage en zal deze lopen tot aan de zomervakantie. Hij houdt zich veel bezig met Jimmy’s tv en in Jimmy’s is hij veel bezig met vormgeving.

Jesse is elke dag in Jimmy’s te vinden en het is altijd lachen als hij er is. Met zijn vurige haat voor minions en zijn droge grapjes draagt hij zeker bij aan de gezellige sfeer in Jimmy’s.

Nog een leuk feitje over Jesse, hij heeft een half jaar in Amerika gestudeerd. Heb je daar vragen over? Kun je altijd bij hem terecht.

Wij gaan ons uiterste best doen om Jesse deze week in het zonnetje te zetten! Nieuwsgierig naar Jesse zijn grapjes of wil je eens met hem in discussie over zijn haat voor minions? Kom eens langs!