Van 14 t/m 18 mei doet Jimmy’s mee aan Lock Me Up. Dit is een actie van Free a Girl. We hebben inmiddels al €665 opgehaald!
Lock Me Up is een onderdeel van de week tegen de kinderprostitutie. Het doel is om zo veel mogelijk meisjes in India uit de gedwongen prostitutie te bevrijden. Acht Jimmy’s laten zich in hokjes van 1 bij 2 meter opsluiten. Deze hokjes staan symbool voor de hokjes waar de meisjes ook in worden opgesloten. Gedurende deze 12 uur zullen de deelnemers niet eten en alleen maar water drinken.
Wil jij Jimmy’s helpen om zoveel mogelijk geld op te halen? Doneren aan de locatie kan via deze link: https://www.lockmeup.nl/locaties/jimmys/
Wil jij langskomen terwijl deze actie bezig is? De Jimmy’s worden opgesloten van 9 tot 9! Het rooster met de verschillende deelnemers is hieronder te vinden! Je kunt via de link onder de naam ook doneren aan een individuele deelnemer!
Maandag 14 mei
Francesca Chietti
https://www.lockmeup.nl/deelnemers/francesca-chietti/
Linda Oudman
https://www.lockmeup.nl/deelnemers/linda-oudman/
Dinsdag 15 mei
Moniek Meijers
https://www.lockmeup.nl/deelnemers/moniek-meijers/
Bonny Pluim
https://www.lockmeup.nl/deelnemers/bonny-pluim/
Woensdag 16 mei
Shanna Tiesnitsch
https://www.lockmeup.nl/deelnemers/shanna-tiesnitch/
Laurens Huizinga
https://www.lockmeup.nl/deelnemers/laurens-huizinga/
Donderdag 17 mei
Tanja Groenwold
https://www.lockmeup.nl/deelnemers/tanja-groenwold/
Sophie Robben
https://www.lockmeup.nl/deelnemers/sophie-robben/
Vrijdag 18 mei
Jeroen Goerree
https://www.lockmeup.nl/deelnemers/jeroen-goeree/